...gifLoading

قوانین رزرو از سایت رجیستر ۷۲۴

 

- تیم کارشناسان رجیستر ۷۲۴ با صرف وقت بسیار، کوشیده اند تا با دقت هرچه بیشتر اطلاعات مربوط به امکانات و همچنین قیمت اتاق های هتل را، مستقیما و بدون واسطه از هتل ها دریافت کنند. با این وجود گاهی اوقات ممکن است تفاوت هایی در اطلاعات سایت نسبت به امکانات هتل وجود داشته باشد، که معمولا ناشی از تغییر در سطح امکانات هتل و عدم اطلاع رسانی آنان به سایت می باشد. مجموعه رجیستر ۷۲۴ برای خدمات رسانی دقیق تر، هر لحظه در حال رصد کردن تغییرات و بروز رسانی وب سایت می باشد، با این حال پیشنهاد این مجموعه برای شما این است که در پروسه ی رزرو هتل چنانچه در هر موردی ابهامی برای شما عزیزان وجود داشت، قبل از انجام رزرو با کارشناسان سایت تماس گرفته تا همکاران ما به بهترین نحو اطلاعات لازم را در اختیار شما بگذارند.

- رعایت کلیه قوانین عمومی هتل، اعم از ارائه مدارک معتبر شناسایی جهت احراز هویت و نیز مدارک مبنی بر محرمیت برای زوجین بر عهده میهمانان گرامی می باشد و در صورت عدم ارائه مدارک لازم ( مثلا شناسنامه)، عواقب عدم ارائه خدمات از سمت هتل بر عهده میهمان خواهد بود. در این حالت مجموعه رجیستر ۷۲۴هیچگونه تعهدی نسبت به بازپرداخت مبلغ رزرو نخواهد داشت مگر اینکه این مبلغ توسط هتل به میهمان پرداخت گردد. 

- گاهی اوقات ممکن است رخ دادن برخی موارد غیر قابل پیش بینی همچون عملیات تاسیساتی در هتل، اشتباهات کارمندان هتل در هنگام رزرو و یا دیگر اتفاقات خاص، موجب شوند رزرو هایی که در سایت ثبت نهایی شده اند با مشکل مواجه شوند. در این حالت مجموعه رجیستر ۷۲۴ خود را موظف می داند بر اساس تعهدی که نسبت به رزروهای ثبت شده دارد پیگیر وضعیت مسافرین گرامی بوده و شرایط اقامتی مشابه رزرو صورت گرفته را برای آنان فراهم نماید. 

- قوانین کنسلی سامانه رجیستر ۷۲۴: در صورتی که هر زمانی مسافر قصد کنسل کردن داشته باشد، حتی چند دقیقه بعد از ثبت رزرو، طبق قراردادی که سایت رجیستر 724 با هتل دارد برای مجموعه جریمه در نظر گرفته می شود و حسابداری هتل، در صورتحساب آینده شرکت آنرا منظور می کند . سامانه رزرواسیون رجیستر 724 با ارتباطات دوستانه ای که با هتل دارد نهایت تلاش خود را می کند که این جریمه کمترین مقدار ممکن حتی کمتر از قرارداد باشد اما در نهایت تصمیم با هتل است. در صورت درخواست مسافر مبنی بر لغو رزرو انجام شده به هر علت، پیرو قوانین هتل و گارانتی اتاق ها اقدام می گردد. ممکن است با توجه به ایام خاص و شلوغی و تعطیلات خصوصا ایام نوروز، اتاق گارانتی و چارتر شده باشد و امکان کنسل کردن رزرو وجود نداشته باشد و بالطبع مبلغی مسترد نخواهد شد، در غیر اینصورت در اکثر هتل ها تا 72 ساعت قبل از تاریخ ورود مسافر به هتل، طبق قوانین کنسلی هتل و چارتر کننده ، بعلاوه 15 درصد از مبلغ پرداختی بعنوان کارمزد خدمات سایت کسر شده و مابقی برگشت داده می شود.

- چنانچه میهمان به هر دلیلی در روز مقرر (تاریخ رزرو) در هتل حضور پیدا نکند، هیچ مبلغی به وی بازگردانده نخواهد شد. هتل و مجموعه رزرواسیون رجیستر ۷۲۴هیچ مسئولیتی در قبال چنین پیشامدهایی نخواهد داشت. 

- شرایط ورود و خروج هر هتل تابع قوانین همان هتل می باشد، چنانچه میهمان قصد دارد در ساعت تحویل دادن یا تخلیه اتاق تغییری ایجاد کند نیاز به هماهنگی با مدیریت هتل خواهد داشت و این موضوع از اختیارات شبکه رزرواسیون رجیستر ۷۲۴خارج خواهد بود. رعایت این مسئله در روزهای شلوغی سال که تاخیر در تحویل اتاق ممکن است باعث نارضایتی دیگر مسافران گردد اهمیت بیشتری خواهد داشت.

- صحت اطلاعات وارد شده در مراحل ثبت رزرو به عهده کاربران می باشد. اما در صورت اشتباه وارد کردن مشخصات، کارشناسان ما در جهت رفع مشکل با شما عزیزان همراه خواهند بود و در صورت امکان مشکل را برطرف خواهند کرد.

- وب سایت رجیستر 724 می تواند جهت ارائه برخی خدمات از اطلاعاتی که توسط کاربران ارائه شده است استفاده نماید، بدیهی ست حفظ این اطلاعات بر عهده مجموعه رجیستر 724 می باشد. 

- خدماتی که در هتل به مسافر ارائه می شود طبق واچری خواهد بود که از سامانه رجیستر 724 دریافت نموده اید. چنانچه دیگر امکانات هتل مشمول هزینه باشد، مانند پارکینگ، مجموعه آبی، لاندری، مینی بار و ترانسفر، مسافر ملزم به پرداخت و تسویه آنها خواهد بود.

 

 

سایر قوانین و مقررات همچون "قوانین سازمان میراث فرهنگی و گردشگری" و همچنین قوانین مربوط به "رزرو اینترنتی"  و قوانین" تجارت الکترونیکی" در سامانه رجیستر ۷۲۴ اعتبار خواهد داشت.

 

 

  • انتخاب گزینه تایید از سمت شما مشخص کننده این است که تمامی این قوانین را مطالعه نموده و مفاد آن را بطور کامل پذیرفته اید. بدیهی است پس از تایید هیچگونه ادعایی مبنی بر عدم اطلاع از قوانین پذیرفته نخواهد شد.

 

  • شعار سایت رجیستر ۷۲۴ اقامتی خوش همراه با امنیت برای شماست، با آرزوی دیدار مجدد در سایت رزرواسیون آنلاین رجیستر ۷۲۴

 

گاهنامه رجیستر 724
عضویت در خبرنامه

تخفیف ها، اخبار و فعالیت های هیجان انگیز رجیستر ۷۲۴ برای هتل های مشهد، هتل های تهران، هتل های کیش، هتل های شیراز، هتل های اصفهان، هتل های تبریز و همه هتل های ایران را در ایمیل خود دنبال کنید